Chat with us, powered by LiveChat
Opcje przeglądania
Producenci

Wanny łazienkowe

Wanny kąpielowe są jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki oraz bez wątpienia należą do produktów, które najmocniej się z tym pomieszczeniem kojarzą. W odwiecznym dylemacie dotyczącym wyboru wanny lub kabiny prysznicowej szala przechyla się na korzyść tej pierwszej. Przemawiają za tym jej dobrze znane zalety. Kąpiel w wannie jest bardzo rozgrzewająca i odprężająca. Próżno szukać tak mocno zaznaczonych odczuć nawet w najlepszej kabinie prysznicowej. Dlatego, mimo rosnącej popularności kabin, to właśnie wanny klasyczne są uważane za miejsce, w którym najskuteczniej można zrelaksować się po ciężkim dniu.

Poszczególne wanny do łazienek różnią się od siebie rozmiarem, kształtem, sposobem zabudowy i materiałem, z którego są wykonane. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, która wanna łazienkowa spełni Twoje oczekiwania.

Wanny łazienkowe – rodzaje

  • Nowoczesna wanna narożna – kompaktowy element wyposażenia łazienki, który sprawdzi się najlepiej w mniejszych pomieszczeniach. Posadowienie wanny w narożniku łazienki pozostawia wiele wolnej przestrzeni, którą można wykorzystać w inny sposób. Oferujemy wanny łazienkowe z otworem lub bez otworu na baterię oraz z przelewem, lub bez przelewu. Na szczególną uwagę zasługuje model MISA, dostępny w wersji prawej i lewej.

  • Wolnostojąca wanna do łazienki – najbardziej charakterystyczne wanny do łazienki to modele wolnostojące. W przypadku tego typu konstrukcji projektanci mają największe pole do popisu. Z tego względu wolnostojące wanny do łazienek zachwycają bogactwem form oraz stanowią produkt, który najłatwiej dopasować do indywidualnego stylu pomieszczenia. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno wanny o klasycznym charakterze (np. EDWARD, FAMA), jak i takie, które prezentują bardziej nowoczesny design. Mowa tu o modelach, takich jak BALTA, GOCCIA i BECA.
  • Wanna dościenna – tego typu rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajdzie się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni bezpośrednio przy płaszczyźnie ściany. Wanna jest wówczas doskonale wyeksponowana, zwłaszcza wtedy, gdy jest jedynym elementem, jaki znajduje się przy ścianie. Duża wanna przysunięta do ściany ułatwia dostęp do baterii łazienkowej. Duże wanny dościenne z naszej oferty to np. ISLA I oraz wyróżniający się futurystycznym kształtem model LA DONNA.

Wolnostojące wanny do łazienek – dlaczego warto?

Wanna tego typu stanowi doskonały sposób na zagospodarowanie pokoju kąpielowego. Produkt ten dedykowany jest raczej do pomieszczeń o większej powierzchni, choć przy odrobinie inwencji, można wygodnie korzystać z takiej wanny również wtedy, gdy łazienka jest dużo mniejsza.

Wolnostojące wanny łazienkowe są chętnie wybierane przez osoby mające silnie wykształcony zmysł estetyczny. Powodem są częste zdobienia – choćby na nóżkach lub krawędziach wanny – które dodają elegancji.

Taka wanna jest również bardziej praktyczna niż bardziej powszechne rozwiązania. Dostęp do niej nie jest ograniczony ścianą, ani innymi meblami, czy instalacjami. Umiejscowienie wanny na środku łazienki ułatwia również utrzymanie czystości (zarówno wewnątrz, jak i wokół samej wanny). Jest to dostrzegalne zwłaszcza, w przypadku modeli na wysokich nogach, takich jak np. FAMA.

Z czego wykonane są nasze wanny do łazienki?

Sklepy z wannami oferują produkty wykonane z różnych materiałów. W naszym asortymencie znaleźć można wanny nowoczesne i klasyczne stworzone z lanego marmuru. Materiał ten opisać można jako kamień dolomitowy zmielony na mączkę, do którego dodano specjalistyczną żywicę. Producent jest prekursorem w stosowaniu tej technologii, a jej wprowadzenie zaowocowało poprawieniem parametrów wytrzymałościowych, produkowanych przy jej użyciu wanien.

Zastosowanie surowców w odpowiednich proporcjach skutkuje powstaniem produktu o unikalnych parametrach technicznych. Co ciekawe, pomimo tego, że wanny produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych frakcji dolomitowych, wzbogaconych uzdatniaczami w otoczeniu żywicy, ceny wanny łazienkowej nie są wygórowane.

Wanny Łódź – ceny

Właściwie dobrane wanny w łazienkach są zasadniczym elementem podkreślającym styl, w jakim zaaranżowano pomieszczenie. Wydawać by się mogło, że produkt ten musi dużo kosztować. Okazuje się jednak, że koszt zakupu wanny wcale nie jest przytłaczający. Przykładem niech będzie choćby wolnostojąca wanna FAMA, której cena to nieco ponad 5000 złotych. Uwzględniając fakt, że jest to produkt luksusowy, wykonany z trwałego materiału i doskonały pod względem jakościowym, cena jest bardzo konkurencyjna.

Nowoczesne wanny – sklep

Współpracując z najlepszymi dostawcami, jesteśmy w stanie zaoferować asortyment najwyższej jakości. 30-letnie doświadczenie i bieżąca analiza rynku sprawiają, że ceny wanien łazienkowych dostępnych w naszej ofercie są bardzo konkurencyjne. Jako sklep z wannami starannie dobieramy produkty tak, by osiągnąć, jak największą satysfakcję klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl