Chat with us, powered by LiveChat
Promocje
Płytka ceramiczna ścienna  WOW GRACE O SAGE MATT 7,5 cm x 30 cm
Płytka ceramiczna ścienna WOW GRACE O SAGE MATT 7,5 cm x 30 cm
123,47 zł 111,12 zł
opakowanie
Płytka Ścienna  BOHO TEAR BLACK MATT  10 x 25cm
Płytka Ścienna BOHO TEAR BLACK MATT 10 x 25cm
198,76 zł 178,88 zł
opakowanie
Płytka gresowa WOW MESTIZAJE CHATEAU ANTIQUE COTTO 18,5 X 18,5 CM
Płytka gresowa WOW MESTIZAJE CHATEAU ANTIQUE COTTO 18,5 X 18,5 CM
121,53 zł 109,38 zł
opakowanie
15 X 17,3 CM WOW SUBWAY LAB MINI HEXA CANALE PEARL GLOSS
15 X 17,3 CM WOW SUBWAY LAB MINI HEXA CANALE PEARL GLOSS
231,52 zł 208,37 zł
opakowanie
Płytka ścienna WOW CRAFTED HM BLUE 7,5 X 30 CM
Płytka ścienna WOW CRAFTED HM BLUE 7,5 X 30 CM
94,05 zł 84,65 zł
opakowanie
 Płytka gresowa WOW POTTERY GOLD 5 x 15 cm
Płytka gresowa WOW POTTERY GOLD 5 x 15 cm
385,00 zł 346,50 zł
opakowanie
Płytka ścienna  WOW FREEHAND FREE BEVEL COTTON OCEAN 5,2 X 16 CM
Płytka ścienna WOW FREEHAND FREE BEVEL COTTON OCEAN 5,2 X 16 CM
112,27 zł 101,04 zł
opakowanie
Producenci

Umywalki meblowe

W tej kategorii odnajdziesz luksusowe umywalki meblowe o różnych kształtach (na przykład umywalki meblowe prostokątne). To doskonały zakup w sytuacji, gdy masz nieco ograniczoną przestrzeń, a jednocześnie zależy Ci na eleganckim wyposażeniu. Umywalki pod zabudowę wykonane z najwyższej jakości tworzywa gwarantują ekskluzywny wygląd, a także nieocenioną trwałość. Zawdzięczają to wykonaniu z lanego marmuru. Wspomniane tworzywo to w sporym uproszczeniu kamień dolomitowy zmielony na mączkę, połączony z żywicą. Dodatkowo z pewnością docenisz fakt, że umywalka w zabudowie, którą wybierzesz, będzie bardzo łatwa do czyszczenia. Sprawdź ofertę i dokonaj zakupu!

Umywalka meblowa - jak wybrać najlepszy produkt?

Gdy kupujesz umywalki meblowe, liczy się nie tylko estetyka. Oczywiście ma ona spore znaczenie, ale kluczowe są parametry techniczne. Zastanów się nad tym, czy wolisz umywalki podszafkowe, czy też interesuje Cię umywalka naszafkowa. Zwróć także uwagę między innymi na zalecany sposób montażu (umywalki szafkowe i podszafkowe mają dołączoną instrukcję) oraz na to, do jakiego typu baterii dostosowane są produkty. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, pomyśl też nad właściwościami tworzywa, z którego wykonane są umywalki. Dolomit ma ogromną liczbę zwolenników na całym świecie głównie za sprawą ogromnej wytrzymałości i luksusowego wyglądu. Twoja łazienka zasługuje przecież na najlepsze umywalki do zabudowy. Umywalek meblowych wykonanych z lanego marmuru naprawdę trudno nie docenić.

Umywalki naszafkowe i podszafkowe - właściwości

Umywalki naszafkowe bądź też inaczej nablatowe to produkty, które jak sama nazwa wskazuje, montowane są na blacie. Przyłącze wody może być sprytnie schowane w szafce, a dzięki temu masz do czynienia z doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni. Z kolei umywalki meblowe podszafkowe, czyli podblatowe wszystkie części techniczne mają ukryte. Zarówno umywalki naszafkowe, jak i podszafkowe zapewniają doskonałą jakość i trwałość powierzchni.

Umywalka meblowa nablatowa - montaż 

Dostępne w tej kategorii umywalki naszafkowe można zamontować na naprawdę wielu materiałach. Ogromnym atutem jest zatem uniwersalność produktów. Pamiętaj jednak o tym, że szafka, na której chcesz zamontować umywalkę naszafkową, musi wytrzymać jej ciężar. W związku z tym zdecyduj się nie tylko na solidną umywalkę meblową, ale zadbaj również o jak najlepszą podstawę. Pamiętaj także w trakcie montażu, że odpowiednie miejsce uzależnione jest od instalacji wodnej. Podejmij decyzję, czy umywalka do zabudowy ma przylegać do ściany, czy też nie. Gdy odpowiesz sobie na te pytania, przygotuj otwór na umywalkę, nałóż silikon na dolne krawędzie produktu i przymocuj go. Następnie po upływie 24 godzin podepnij umywalkę do instalacji wodnej.

Umywalki Łódź - dlaczego nasza oferta? 

Decydując się na umywalki w zabudowie wykonane z konglomeratu, czyli z lanego marmuru, wybierasz najlepsze możliwe wyposażenie łazienek. Liczy się nie tylko tworzywo, ale również jakość, którą gwarantują producenci, na których stawiamy. Dostępne w naszej ofercie umywalki meblowe odznaczają się również bardzo atrakcyjnymi cenami. Wysokiej klasy umywalki łazienkowe do zabudowy to nasza pasja. Zastanów się, czy lepsza będzie dla Ciebie umywalka podszafkowa, czy też naszafkowa, a następnie dokonaj zakupu. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl