panorama

Projektujemy unikalne wnętrza

Dla naszych klientów tworzymy niepowtarzalne i wyjątkowe projekty wnętrz, zmieniając domy, mieszkania oraz inne obiekty w piękne i funkcjonalne miejsca. Wiemy, jak uzyskać efekty, o których marzą i które wyobrażają sobie nasi klienci. Potrafimy spełnić marzenia nawet tych najbardziej wymagających, tworząc nietuzinkowe koncepcje, będące zarazem nowoczesnymi i funkcjonalnymi przestrzeniami do spędzania czasu wolnego i pracy.

Projektowanie wnętrz pod indywidualne preferencje wymagających klientów

Ponad 30 lat doświadczenia nauczyło nas, by bardzo dokładnie zrozumieć, na czym zależy każdemu klientowi i jakie efekty powinniśmy wypracować, by zyskać nie tylko aprobatę, ale zachwyt, entuzjazm i satysfakcję. Chętnie podejmujemy ambitne wyzwania i w każdym przypadku realizujemy dedykowane, unikalne projekty.

Wnętrza inne niż wszystkie

Stawiamy na oryginalność, tworząc koncepcje spełniające oczekiwania i wymagania klienta. Nasze projekty odzwierciedlają wizje przedstawione nam podczas wstępnych rozmów, precyzyjnie odzwierciedlając gusta i preferencje zamawiającego. Potrafimy proponować odważne, nietuzinkowe rozwiązania, które spełnią swoją rolę zarówno wizualną, jak i funkcjonalną. Gwarantujemy indywidualne podejście i pracę z nastawieniem na uzyskanie efektu, w 100% satysfakcjonującego dla klienta.

Proponujemy innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne

Nasze projekty to nowoczesne rozwiązania, które ciesząc oko, w odczuwalny sposób zwiększają komfort życia. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach, pokazach i targach organizowanych przez wiodących europejskich designerów, dzięki czemu proponujemy koncepcje zgodne z najnowszymi światowymi trendami.

Kompleksowe wsparcie doradcze i zakupowe

Nasze salony to nie tylko miejsce prezentacji produktów, ale także przestrzeń inspirująca oraz zachwycająca najnowszymi światowymi trendami w designie. Wyposażamy je w starannie wyselekcjonowane produkty z oferty renomowanych europejskich producentów, co ułatwia klientom dokonanie najlepszego dla nich wyboru. Pomagamy podjąć optymalne decyzje zakupowe.
MIRAD BETA to szeroka gama luksusowych produktów do każdego rodzaju wnętrz, a przede wszystkim:

Luksusowe i komfortowe wnętrza na wyciągnięcie ręki

Kuchnie
Łazienki
Salony
Kuchnia z otwartym salonem
Kuchnie

Łazienki

Salony

Kuchnia z otwartym salonem

Mamy najwiekszy wybór płytek różnych producentów